KAWA Z EKSPERTEM

Cena: 130,00 zł 130.00
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

SPOTKANIE Z EKSPERTEM - MARIA GRABOWSKA fizjoterapeutka uroginekologiczna

data 10.12.2023r. niedziela

godzina 10:00 - 12:00 

cena 130zł (zrezygnować można najpóźniej dwa tygodnie przed wydarzeniem, po tym terminie kwota w całości przechodzi jako zadatek)

W cenie włoska kawa, aromatyczna herbata i słodkie do kawki jak to w Poznaniu w niedzielę jest w zwyczaju ;)

Podczas spotkania otrzymasz rabat na zabiegi, prezenty oraz odbędzie się konkurs.

liczba miejsc: 15

 
Podczas spotkania dowiesz się o ważnych dla Twojego organizmu sygnałach z ciała, które mogą świadczyć o nieprawidłowościach w jego funkcjonowaniu.  Dowiesz się co poprawić w codziennych rytuałach, żeby żyło się lepiej, a w przyszłości unikąć niechcianych dolegliwości. 
 
To niezwykła okazja, by spędzić niedzielny poranek w gronie cudownych kobiet, a przy okazji dowiedzieć się ważnych dla nas informacji.
 
Bez tajemnic, bez koloryzowania, mówimy jak jest.
  • o anatomii dna miednicy słów kilka
  • jak to się dzieje, że sikamy/oddajemy mocz;-)/ ciut o fizjologii lekkim tonem
  • dlaczego mięśnie dna miednicy są ważne/ funkcje dna miednicy
  • czego się spodziewać, gdy mięśnie dna miednicy pracują nieprawidłowo
  • co zrobić, by sobie pomóc w niechcianych objawach
 
Bio

Maria Grabowska, mgr fizjoterapii

W 2011 roku ukończyła studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w fizjoterapii ginekologicznej, urologicznej, anorektalnej. 
Dużą przyjemność sprawia jej praca z kobietami w ciąży. Pomaga im w przygotowaniu się do porodu i lepszym zniesieniu połogu. Inny  kierunek jej  zainteresowań to endometrioza, bolesne miesiączki, bolesne współżycie. Wcześniej pracowała i szkoliła się z zakresu ortopedii, dlatego też w swojej obecnej specjalizacji łączy wszystkie poznane techniki. Mama dwójki cudownych dzieci, żona, aktywna fizycznie (pilates, pływanie, rolki, rower, trening funkcjonalny, powięziowy). W swojej pracy wykorzystuje sprzęt do USG, EMG, techniki manualne, terapie per vaginam oraz per rectum. Uczestniczka wielu kursów, warsztatów oraz konferencji. Prelegentka na sympozjach Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, a także IUGA.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.