Regulamin SPA

REGULAMIN SPA SPOT

Aby Państwa czas spędzony na wyjątkowym relaksie nie był niczym zakłócony prosimy o zapoznanie się z niniejszym regulaminem.

OGÓLNE:

 1. Zawarcie umowy na usługę świadczoną w SPA SPOT oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
 2. Prosimy o przybycie na wizytę punktualnie o wyznaczonej godzinie.
 3. Jeżeli planuje Pani/Pan zmienić wcześniej ustalony zabieg na inny, prosimy o taką informację co najmniej 3 godziny przez rozpoczęciem zabiegu – będziemy się mogły do niego odpowiednio przygotować.
 4. Spóźnienie na zabieg wiąże się z jego skróceniem. W przypadku spóźnienia dłuższego niż 15 minut zastrzegamy sobie prawo do niewykonania danego zabiegu. W miarę możliwości czasowych zaproponujemy alternatywę.
 5. W spa obowiązuje strefa ciszy. Zachęcamy do spokojniejszych rozmów, niższego tonu głosu – pozwoli to w pełni się zrelaksować osobie gabinecie obok.
 6. Prosimy przed wizytą o wyciszenie telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych, również o wyłączenie wibracji.
 7. Dla komfortu z obu stron, prosimy zadbać o higienę ciała. Polecamy w miarę możliwości wygodny strój, aby po zabiegach swobodnie powrócić do codzienności.
 8. Prosimy o odwołanie wizyty w przypadku :przeziębienia, grypy czy innej choroby infekcyjnej. Będzie to nie tylko wyrazem odpowiedzialności ale i korzyścią dla Państwa zdrowia. My natomiast nie będziemy zmuszone odwoływać innych rezerwacji w przypadku zachorowania któregokolwiek z naszych pracowników.
 9. W przypadku wizyty osób poniżej 16 roku życia konieczna jest zgoda pisemna lub obecność rodzica/opiekuna prawnego.
 10. Kobiety w ciąży wizytę powinny skonsultować z lekarzem prowadzącym ciążę.
 11. W przypadku nieodwołania wizyty 24 godziny przed lub niestawienia się na nią, kolejna rezerwacja terminu możliwa jest wyłącznie po wykonaniu przedpłaty w wysokości 50% wartości zabiegu, która zostanie odjęta od końcowej płatności.

VOUCHER:

 1. Voucher można nabyć bezpośrednio w recepcji SPA SPOT lub poprzez sklep internetowy www.spa-spot.pl.
 2. Płatność za voucher możliwa jest gotówką, karta debetową/kredytową lub przelewem oraz przez płatność internetową. Voucher opłacony przelewem wystawiany jest wyłącznie po zaksięgowaniu kwoty na rachunku bankowym odbiorcy.
 3. Voucher wystawiany jest na kwotę, zabieg lub czas. Istnieje możliwość zamiany zabiegów, rozbicia kwoty na kilka wizyt oraz dopłacenia do bonu. Jeżeli bon wykorzystać ma inna osoba niż obdarowana, należy wcześniej poinformować o tym spa.
 4. Voucher wystawiany jest tylko i wyłącznie na usługi, nie ma możliwości zakupić za niego kosmetyki.
 5. Jeżeli voucher obejmuje zabiegi, które z powodu przeciwwskazań nie mogą być wykonane, istnieje możliwość ich zamiany na inne o tej samej wartości.
 6. Osoba obdarowana zobowiązana jest do wcześniejszej rezerwacji dogodnego terminu wizyty za pomocą zapisów online: www.moment.pl/spa-spot lub poprzez sms, lub rozmowę telefoniczną. SPA nie posiada opieki recepcji w pełnym wymiarze. Oddzwonimy na nieodebrane połączenie najszybciej jak to możliwe.
 7. Od 1.01.2022r. termin realizacji vouchera wynosi 6 miesięcy (dla Voucherów sprzedawanych przed 1.01.2022r. termin ważności to 3 miesiące) od daty zakupu (jeżeli voucher na kwotę lub zabiegi rozbijany jest na kilka wizyt, to pierwsza i ostatnia wizyta muszą odbyć się w czasie ważności vouchera).
 8. Właściciel spa zastrzega sobie możliwość wystawienia vouchera na dłuższy lub krótszy okres realizacji w przypadku różnych wydarzeń (np. okres świąteczny, voucher z okazji organizowanego eventu).
 9. Nie ma możliwości przedłużenia vouchera na życzenie osoby realizującej, wyjątek stanowić będą sytuacje losowe klienta, wtedy termin może zostać wydłużony za zgodą właściciela.
 10. W przypadku braku możliwości realizacji vouchera ze względu na brak dostępności terminów w spa możliwość wyznaczenia daty zabiegu później niż po terminie ważności.
 11. Bon nie podlega zwrotowi ani wymianie na gotówkę.
 12. W przypadku gdy wartość usługi jest niższa niż wartość vouchera salon nie jest zobowiązany do zwrotu różnicy. Jednakże klient jest uprawniony do zaliczenia różnicy na poczet kolejnego zakupu, o ile jego realizacja nastąpi w okresie ważności vouchera.
 13. W przypadku, gdy wizyta, na której ma być zrealizowany voucher nie zostanie odwołana co najmniej 24 godziny wcześniej lub klient nie stawi się na wizytę bez poinformowania pracowników spa, usługę uważa się za zrealizowaną, a kwota z vouchera zostaje proporcjonalnie odjęta, lub zrealizowana w całości – adekwatnie do zaplanowanej wizyty (za odwołanie wizyty rozumie się anulowanie wizyty poprzez kontakt telefoniczny, mailowy, SMS lub zapisy on-line).
 14. W przypadku sytuacji nie ujętych w regulaminie decyzje podejmuje właściciel spa.

PRZEDPŁATA ZA ZABIEGI:

 1. W przypadku rezerwacji równej lub powyżej 90minut obowiązuje przedpłata za zabieg. Przedpłata obowiązuje również w przypadku rezerwacji zabiegów dla dwóch osoby jednocześnie, niezależnie od ich trwania. Dotyczy również klientów rezerwujących dwa lub więcej terminów niezależnie od kwoty.
 2. Przedpłata wynosi 50 % wartości zabiegu/zabiegów i strony nadają jej znaczenie zadatku.
 3. Przedpłata zostanie odjęta od końcowej płatności.
 4. Przedpłata dokonana może być gotówką, kartą kredytową/debetową lub przelewem.
 5. Przedpłatę należy wykonać w terminie wskazanym mailowo, bądź smsowo, zgodnie z informacją, po tym czasie jeśli nie nastąpi płatność rezerwacja zostanie anulowana.
 6. Jeżeli klient nie odwoła wizyty 24 godziny przed lub nie stawi się na wizytę, przedpłata – jako zadatek – nie jest zwracana, pokrywa ona koszty, które poniosło przedsiębiorstwo na skutek niemożności umówienia w tym terminie innych klientów.

SERIE ZABIEGÓW

 1. Pakiet serii zabiegów należy zrealizować w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu.
 2. W przypadku zmiany planów klienta, zabieg można odwołać najpóźniej 24h przed jego zaplanowanym terminem. W przeciwnym razie zabieg zostanie odjęty z puli zabiegów. Spóźnienie jest równoznaczne ze skróceniem czasu zabiegu.

RABATY

 1. Promocje i rabaty nie łączą się.
 2. Rabat dotyczy pojedynczego zabiegu, nie pakietu zabiegów.
 3. Rabat nie dotyczy kategorii „dodatki”
 4. Bon rabatowy dotyczy tylko i wyłącznie usług, nie dotyczy zakupu kosmetyków.
 5. Z okazji urodzin klient otrzymuje 20% rabatu, rabat jest ważny miesiąc od dnia otrzymania go Rabat wysyłany jest drogą mailową, automatycznie. Aby go otrzymać konieczna jest zgoda na otrzymywanie treści marketingowej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl